ELECTRONIST – ISAF

ELECTRONIST 26-29 EYLÜL 2013’DE YENİDEN SİZLERLE…

2012 yılında ilki düzenlenen ELECTRONIST – Elektronik Komponent, Güç Kaynakları ve Gömülü Sistemler Fuarı, 26-29 Eylül 2013 tarihleri arasında İFM-İstanbul Fuar Merkezi’nde sektörün önemli firmalarını; son kullanıcılar ve sektör profesyonelleri ile yeniden buluşturmaya hazırlanıyor.

Elektronik Çağı olarak nitelendirilen günümüzde, elektronik cihaz ve ekipmanlar hayatımızın ayrılmaz birer parçası durumundalar. Yaşantımızın her alanında kullandığımız ve kullanmak zorunda olduğumuz tüm bu elektronik cihazların, bilgisayarların, telekomünikasyon cihazlarının tümünde kullanılan bileşenleri, tüm bu cihazlar ile kullandığımız güç kaynakları ve gömülü sistemleri, ELECTRONIST Fuarı’nda bir arada bulma ve aralarında karşılaştırma yapabilme şansını yakalayacaksınız.

En son teknolojik gelişmelerin, dünyadaki trendlerin ve son uygulamaların sergileneceği ELECTRONIST,  yurtdışından gelen katılımcı ve ziyaretçiler ile birlikte uluslararası bir fuar niteliği taşımaktadır. Fuar katılımcıları ve ziyaretçileri için hedef ülkeler belirlenerek bu bölgelere yönelik özel çalışmalar yürütülmektedir.

Bu yıl ikincisi düzenlenecek olan ELECTRONIST, Türkiye’nin yarı mamülü son mamul haline getirmedeki üretim gücünü gösteren önemli bir uluslararası mecra olmayı hedeflemektedir. Ayrıca, Türkiye’nin son yılların en hızlı büyüyen ülkeleri arasında bulunması, bu fuarın, tüm bölgede sektör firmaları tarafından ilgi ile izlenen, takip edilen bir fuar olmasına katkı sağlamaktadır.

 

ISAF Akıllı Binalar, Bina Otomasyonu (19-22 EYLÜL 2013)

Gelişen teknolojiler, hayatımızın her alanını etkilemeye başladı. Geçmişte lüks olarak tanımlanan birçok teknoloji bugün, artık hayatımızın normal akışında kullandığımız sıradan metalar haline geldi.

En fazla yaşadığımız alanlarda kendini gösteren bu teknolojinin kullanımı ile artık ofislerimiz ve hatta evlerimiz de akıllı teknolojilerle donatıldı. Günümüzde hayatımızın her anında ve her alanında, hayatımıza kolaylık ve konfor katan bu ürünler yer almaya başladı.

Günümüzde inşa edilen, neredeyse tüm binalarda kullanılan ve akıllı bina çözümleri olarak tanımlanan bu ürünlerin ve teknolojilerin tamamı ISAF Smart Houses’da sergilenecektir.

Enerji tasarrufunun ve çevre bilincinin her geçen gün daha fazla konuşulması da Akıllı Binalar’a verilen önemi arttırmaktadır. Enerji tasarruflu ve çevre dostu olmaları nedeniyle kullanım mecburiyetinin de oluşmaya başladığı sistemlerin pazarları da gün geçtikçe büyümektedir.

Bir Cevap Yazın